| k800gfcgffddsrhtds a întrebat:

Cam cat castiga un curier pe bicicleta la Glovo,in Iasi? Vreau sa raspunda doar cei angajati,deoarece am vazut cateva video-uri pe yt dar din Bucuresti, nu stiu daca se castiga asa bine si in Iasi...

2 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Ah, ce tare! Poate ne vedem cand imi comand taietei! Scuze de off topic! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta Glovo Iași pe Facebook în căutări grupuri și ai sa găsești ce dorești. Aici nu prea ai șanse sa primești răspuns de la un angajat glovo. Bineînțeles, exista mai multe grupuri glovo. Întreabă acolo.