| GeorgianaGya a întrebat:

cand aprind pc dupa ce sa incarca windowsul imi apare ceva in care sa scriu parola si numele. dau ok pe el si imi apare normal dar numai ca trebuie sa dau enter pe ala si nu imi place darsi cand il inchid nu mai imi apare turn off imi apare shut down. credeti ca se poate strica pc? va rog daca puteti rezolva aceasta problema lasati-mi un mesaj.

3 răspunsuri:
| GeorgianaGya explică:

Nu am parola la pc

| 354 a răspuns:

Buna,probabil ai parola la calculator.

| adryy55 a răspuns:

Asa am si eu la al meu dar nu stiu de ceprobabil am umblat la ceva ca doara nu se face asa de unnuuu singur nu stiu ce sa ziccccrying