| Hdkmekdkdkdn a întrebat:

Cât costa per-total deschiderea unui salon de înfrumusețare? As vrea sa deschid unul la 18 ani dar nu stiu in ce ma bag și vreau sa aflu
Ce acte sunt necesare, cât costa, ce condiții trebuie îndeplinite? Va rog!

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Există firme care te pot ajuta cu înființarea/deschiderea unei firme.
Te poți folosi de fonduri europene pentru banii de care ai nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, raspund doar pentru ca sunt fericit ca la 18 ani nu exista doar prosti care fac facultate si mai exista si unii care chiar vreau sa munceasca.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa stii ca si prostii aia care fac facultate muncesc.

| VirusBlack a răspuns (pentru suntserios):

...spre deosebire de tine care sta toata noaptea pe TPU si o ia in gooritz4 de la toti laughing)