| anonim_4396 a întrebat:

Cat înseamnă 3.357, 8 din euro în lei.
Multumesc.

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde. Inmulteste-i cu cursul BNR si afli raspunsul oficial. Uite: http://bit.ly/2UB3riM Particular fiecare banca are cursul ei de schimb. Te uiti unde scrie "Cumparare".

| LPCTSTR a răspuns:

In acest moment conversia este: 15 880. 0384 lei noi
Adica 158 de milioane si 80 de lei.

| johnnny123 a răspuns:

Să știi că metoda de calcul nu s-a schimbat de când ai întrebat ultima oară cât înseamnă 1076, 94 euro în lei. Doar cursul valutar.

De ce refuzi complet să înveți cum se face o înmulțire sau să scrii în Google "3357.8 eur to ron"?

| Elena9328 a răspuns (pentru johnnny123):

Pt ca si in concluzie e mai ok așa.
Dacă nu vrei sa răspunzi, treci peste

| johnnny123 a răspuns (pentru Elena9328):

Deci ți se pare mai ok să refuzi să înveți un lucru extrem de simplu și să te faci de râs de câte ori nu-l știi, decât să faci un minim de efort și să-l înveți o dată pentru totdeauna.

Cu această atitudine prevăd că ai înainte o viață plină de succese.

| aXy99 a răspuns:

15.893,13 lei conform cursului valutar BNR.

| cristian200313 a răspuns:

15 880 lei.

| beck2804 a răspuns:

15 880.