| IonutInfinite a întrebat:

Buna, caut sporsor pentru canalul meu de YouTobe, canalul se numeste IonutInfinite 8. Cei care vor sa fie seriosi sa raspunda

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce planuiesti sa faci cu banii de la sponsor? Alt canal interesant?

| IonutInfinite explică (pentru suntserios):

Nu, sa imi upgradez setupul de gaming

| suntserios a răspuns (pentru IonutInfinite):

Aa, deci tu vrei sa iti cumpere cineva un PC

| IonutInfinite explică (pentru suntserios):

Stii ceva? O sa opresc asta o sa fac bani din roblox. Deci pa

| JicaContra a răspuns:

Mai bine cauti profesor de engleza, eu personal nu am auzit de YouTobe, ce e aia?!? o chestie cu tobele tale?!?

| IonutInfinite explică (pentru JicaContra):

Da, mai prost raspuns ca al tău nu am mai auzit!

| JicaContra a răspuns (pentru IonutInfinite):

Rade ciob de oala sparta, ai scris YouTobe de mai multe ori, deci chiar asa stii cuvantul... noroc, ca, google stie sa corecteze, nu?