| cristi085 a întrebat:

Bună, ce este My Beeline, am fost tepuit pe internet și banii s-au dus la My Beeline asa vad pe aplicația mea bancara, scrie ca suma este în așteptare. Am sunat la banca, mi-a blocat cardul și o zis ca fac tot posibilul sa îmi trimită banii înapoi, a mai pățit cineva, ati primit banii înapoi?!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca suni urgent la banca si anulezi tranzactia da, ii primesti inapoi. Pare sa fie ceva aplicatie cu abonament.

| cristi085 explică (pentru Wr3nch):

Am sunat și mi au spus ca trebuie sa aștept, sa sper ca îmi trimit banii inapoi