| galsorin a întrebat:

Buna! Ce este ratingul la tazz si cum functioneaza acesta( ca si curier)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grea tehnologia asta pentru unii

https://helpcenter-riders.tazz.ro/rider-info/rating/

| dullcat a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred ca unii au considerat mereu/sau inca considera TPU ca un fel de chatgpt, varianta low cost, doar ca nu-si dau seama. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru dullcat):

Astăzi aveam peste 150 de întrebări dacă postam tot ce nu știam despre piesele la bicicleta, componente, care e compatibilă și care nu. Mai ales de când am ales sa învăț piesele pe cont propriu, iar acum caut sa îmi cumpăr singur online și merg la mecanic cu piesele cumpărate de mine. Însă datorită google, mi-am găsit singur răspunsurile chiar dacă unele erau scrise in limba engleza. TPU este util și în felul său, dar de multe ori întrebările sunt prea stupide când un simplu search pe google îți oferă răspunsul. În cazul de fata am scris pe google doar "rating tazz" si primul link a fost cel atașat.

Dar ce sa zic eu? De multe ori trebuie sa sap după informații prin trei motoare de căutare diferite ca sa găsesc informațiile de care am nevoie. Plus YouTube, urmărit tutoriale, citit, comparat. Si la final migrena ca rezultat. Internetul este util, doar sa știi cum sa îl folosești.

Întrebări similare