| deliadell1998 a întrebat:

Ce părere aveți de facultatea Informatică Economică din Iași? Mă refer la FEAA. Nu știu ce să aleg dintre Marketing și Informatică Economică.

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

FEAA este super.Una dintre cele mai bune Universitați din Iași.Super profesorii, modul de predare foarte ok.Am un prieten în primul an la FEAA și mi-a spus că el dă teste saptămânal, dar cel mai important, profesorii fac ca totul să pară ușor.Chiar și eu care nu mă pricep la mate am fost uimită de felul în care vorbește despre această facultate.

| deliadell1998 explică (pentru AnaBejenaru):

Și pe mine mă atrage această facultate. happy Din câte am înțeles, examenele sunt de tip grilă, ceea ce-mi place foarte mult și nu se fac ore foarte multe.

| AnaBejenaru a răspuns (pentru deliadell1998):

Ești bine informat, mult succes!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Informatica economica e o strutocamila

nici informatica nici economie