| razvanelll93 a întrebat:

ce parere aveti de site-urile de facut bani pe net? Sunt de incredere, ati luat vreodata bani de pe ele?(postati-le aici) Ma intereseaza daca stiti ceva de site-ul www.viespar.ro.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Viespar e o mizerie ordinara. E o clona de Microworkers, care la rindul lui e o timpenie (protectie 0 la tepe, joburi platite prost, suport inexistent), insa plateste de vreo 20 de ori mai prost ca MW, in medie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca sint de incredere. Nici nu vreau sa le incerc.

| justbelieve a răspuns:

Am auzit ca nu sunt de incredere.dar, stiu alt site.trebuie doar sa te inregistrezi, sa astepti sa iti trimita ei mail-uri si sa le accesezi.iti vor trimite in fiecare zi mail-uri.nu este un castig imens, dar decat deloc...mie mi-au prins bine;)este sigur, fara minciuni, spam-uri, fara investitii si timp pierdut.intra aici pentru mai multe informatii http://www.maildirect.ro/inregistrare/30dd511daba183e58b0944502e862dfa

| TeoMuntean a răspuns:

Ai grija, nu intra in 'viespar'! Poti fi intepat rau de tot :-(

| Alinbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb a răspuns:

Poate poti scoate niste bani din AdWords si AdSense, in cazul in care ai trafic pe un site

| Alex_Enache_1997 a răspuns:

Eu nu cred ca sunt de incredere site-urile ptc plus ca pentru a ajunge sa scoti 1$ iti i-a o luna. poti sa intri aici dai like pe facebook, scrii review-uri. mie mi-a luat 2 zile ca sa fac 1$ si sunt nou. succes. link: http://dollarsincome.com/-318847.htm