| Madu2027 a întrebat:

ce site-uri stiti pentru chestionare online platite? ...Multumesc!:*:*

Răspuns Câştigător
| UiteeeeVezi a răspuns:

Www.drpciv.ro. este site-ul oficial al politiei romane unde se fac chestionare. la sala primesti intrebarile exact in formatul de pe site... am fost la sala acum de 2 zile iar in 18 urmeaza sa ma duc la traseu. iar chestionare nu am facut numa pe drpciv si l`am luat cu 26/26! Siteu trebuie accesat de pe internet explorer si trebuie sa iti faci cont. Succes la examen. Funda. :)

2 răspunsuri:
| KenJi a răspuns:

Nu fa chestionare pe internet deoarece unele pot fi gresite si te induc in eroare la sala, tata e instructor la o scoala de soferi, asculta-ma mai bine i-ati o carte si fa. Alea sunt corecte toate. Bafta la examen!