| fly1919 a întrebat:

Buna,ceva idei de afaceri,cu o investitie mica, ma gandeam sa cumpar si sa vand mai scump pe internet

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu e o idee buna ce ai spus. Daca vrei sa vinzi mai scump pe internet, nu uita ca aici exista aproape orice, iar cumparatorul mereu cauta produsul cat mai ieftin, nu se opreste la primul care il vede, daca il dai mai scump nu faci nimic.
Ar fii o portita, daca ai cumpara anumite lucruri din strainatate care nu prea se gasesc la noi, atunci da, ai putea sa le vinzi mult mai scump si sa scoti ceva bani.
E greu oricum.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Crezi ca daca cineva stie iti spune happy face el afacerea happy uite una:gaina naturala happy