| ioanaioana89 a întrebat:

Cine imi poate da idei de afaceri care sa mearga in Ro cu investitie pana in 5.000 de euro?

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

O idee buna nu se imparte niciodata cu nimeni, ca de aia e ideea ta. Daca as gasi o modalitate sa fac bani, fii sigur ca nu as dori concurentawinking (iti zic ca sa nu-ti faci sperante aiurea)

2 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

O firma de cutering
mancare la domiciliiu
atat de rentabila in cat nimeni din Bucuresti in 2 ani de la deschidere
sa nu mai faca mancare acasa

o faci buna si ieftina

cum poate sa iasa ieftina
prin faptul ca tu vei achizitiona produsele en-gros
si asa poti da o ciorba gata dusa la domiciliul clientului
la acelasi pret cu cat ar fi costat sa si-o faca singur acasa

profitul venind din faptul ca tu ai cumparat rosiile ieftine
ai cumparat cartifii cu 8 bani in loc de 1,

| mmm2011 a răspuns:

Salut.
deci asa cum ai zis ca ai vrea o idei de afacere pana in 5000euro, si
cum ti-a raspuns cineva ca o idei buna nu se zice, asa este, insa
acum conteaza si despre ce idei este vorbahappy
uite eu am o idee testata deja...
daca te-ar interesa iti dau mai multe explicatii pe mess.
ca sa nu imi bat degetele de tastatura inzadar, ca poate nu esti interesatahappy

id:mmm2011ro