| Andrei546575 a întrebat:

Buna, cine ma poate ajuta cu dropshipping-ul? Sa stiu cum se face, etc...

Răspuns Câştigător
| mihail2003 a răspuns:

Buna,te ajut eu, ai Instagram sau Facebook

| Andrei546575 explică (pentru mihail2003):

Iti dau e-mailul meu ca asa nu merge! "Mihaiberescu60@gmail.com"

4 răspunsuri:
| Edmonds2342 a răspuns:

Nu cred ca vei găsi pe cineva care sa îți ofere exact ceea ce ceri în întrebarea ta... Cat despre dropshipping, e foarte ușor, aparent. Ai crede ca oricine o poate face. Adevărul este altul. La fel ca în orice business, exista riscuri pe care trebuie sa ți le asumi, nopți nedormite etc. Succes dacă te apuci!

| mihail2003 a răspuns:

Sa vb

| Andrei546575 explică (pentru mihail2003):

Cum esti trecut pe Facebook? Vreau sa pastram legatura!