| Sonia966 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un top 3 cele mai bune/serioase firme de recrutat in strainatate. Firme legit, acreditate ITM. Rog seriozitate si fara presupuneri happy. Multumesc!

1 răspuns:
| shrink a răspuns:

Intri pe site-ul ITM de pe raza judetului tau, ai acolo lista cu toate firmele acreditate in domeniu si te pui sa cauti informatii pe net despre acele firme. Mai e o varianta cand se tin asa zisele "targuri" de recrutare forta de munca, acolo de obicei vin firme serioase.