| love0910 a întrebat:

Cum as putea face rost de bani? Mentionez ca nu am 16 ani si nu ma pot angaja. Cum as putea sa o conving pe bunica sa imi dea bani de exemplu....sau chestii de genul asta. Fara raspunsuri jignitoare va rog.

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Ajut-o cu ceva si la schimb sa iti dea cativa lei. Sau o poti ruga pe mama ta sa se inscrie ca reprezentant avon iar tu daca ai prietene multe ce vor produse, faci comanda si iti ies ceva bani. Sau daca ai imaginatie poti face bijuterii sau chestii din fimo pe care pe le poti vindehappy

| love0910 explică (pentru Aasdfghj):

Merci de idei, voi incerca.;-)

| Aasdfghj a răspuns (pentru love0910):

Cu placere:* Succes!

| Hakuouki a răspuns:

La 16 ani te poti angaja.

| BornToBeLoved a răspuns:

Fa lucruri pe acasa, o sa
Te
Plateasca...
Acuma depinde si de ai tai...