| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Buna! Daca am primit astazi ora 13:40 o suma de bani prin transfer Iban avand contul la Banca Transilvania iar cealalta persoana ce mi-a facut transferul e la ING, sunt sanse sa ii primesc astazi? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deci azi la ora 13 :40 nu aveai cum sa i primesti, la ora aceea s-a facut transferul si maine o sa i ai in cont.

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg, spui ca i-ai primit. Care-i faza?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru darrio2007):

I a trimis cineva dar inca nu i-a primit, nu a stiut ea sa se exprime

| darrio2007 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

E „grele" exprimarea asta.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru darrio2007):

E grea "matematica" asta cu litere.

| GeorgianaDiaconu explică (pentru CodrutElian1990):

Romania.
Tara cu cei mai multi carcotasi, cei mai multi DESTEPTI si nesimtiti. Cu asta am spus tot! Multumesc

| GeorgianaDiaconu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am gresit, eram la servici in pauza de masa si chiar ma grabeam sa aflu raspunsul. Multumesc oricum! Cum am spus si mai jos... Asta e Romania! Nu ai ce sa le ceri

| GeorgianaDiaconu explică (pentru darrio2007):

Ce noroc avem ca nație sa avem atatia inteligenti ca tine!

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru GeorgianaDiaconu):

Seamana cu discursul lui Catavencu lui Caragiale: "vreau ceea ce merit în oraşul ăsta de gogomani, unde sunt cel d-întâi..."

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru GeorgianaDiaconu):

Se spune "serviciu", nu "servici". Sus cu limba romana sa n-ajunga Ceorgiana la ea.

| darrio2007 a răspuns (pentru GeorgianaDiaconu):

Multumesc de compliment. Nu pot spune la fel si despre tine.

| GeorgianaDiaconu explică (pentru CodrutElian1990):

Vai de capul tau laughing Acum am vazut. Te taxam de mult. Probabil esti si unul din prostii Anti Vaccin. Altfel... Nu imi explic. Plateste ti chiria si pleaca de langa ma ta, sigur locuiti impreuna

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru funda, ai primit banii?

| Violleta2022 a răspuns:

Poate vrei sa spui prin transfer bancar, fiindca IBAN este contul.
Deci pana la urma i-ai primit sau nu?
Incepi fraza cum "daca am primit"... apoi spui: "...sunt sanse sa ii primesc azi?"
Hotaraste-te, i-ai primit sau nu?

| Zuzu1991 a răspuns:

Foarte putin probabil... azi, maine e foarte probabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dureaza 2 zile

| Denisa0954 a răspuns:

Cel mai probabil maine, sau chiar poimâine.