| Mădălinadeea34 a întrebat:

Buna, dacă nu am finalizat un cont de Netflix imi va veni de plata? Va rog sa imi răspundeti, este urgent, dau funda.

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca nu ai introdus datele de pe card, cu siguranta nu vei plati nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai finalizat un cont de Netflix, este evident ca nu-l poti folosii, deci, nu are ce sa-ti vina de plata, ca plata se ia automat de pe credit card, cand iti faci contul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde sa iti vina de plata? Pe Netflix se plateste cu cardul. Daca nu ai introdus datele cardului nu vad ce si unde sa vina?