| elleneS a întrebat:

Deci, am facut comanda pentru patru bilete la Untold Festival si pentru a le plati trebuie sa le platesc prin transfer bancar.Dra de unde vor stii organizatorii ca eu am depus banii aceia?

Răspuns Câştigător
| Loadteg a răspuns:

Cand te duci la banca sa depuii bani va trebuii sa ai la tine un buletin.Reprezentantul de la banca va trimite banii cu ajutorul acelui buletin de pe care iti va lua datele si vor fi trimise odata cu banii. FUNDA?