| Lil2828 a întrebat:

Buna,deci am o micuta problema big grin Nu se poate numi chiar asa,dar eu asa o interpretez happy
Deci vreau sa stiu cine are postere cu Justin Bieber de dat happy
Am si eu de dat la schimb sau daca nu va plac cele care le am,dau bani pe ele numai sa fie kiss deci va rog,cer putina seriozitate, nu vreau "misto-uri". Astept raspunsuri de la voi happy

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Din pacate nu am, dar incerc sa-ti fac rost de unul

| Lil2828 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Vai,multumesc kiss chiar te rog...pot sa fie si mai multe daca gasesti, nu ma supar laughing Te rog puppy dog eyes

| skyper07070 a răspuns:

Inseamna ca esti mare fana.

| Lil2828 explică (pentru skyper07070):

Nu sunt fana, sunt Belieber(a)...multi nu stiu ce inseamna, dar pentru mine inseamna foarte mult kiss