| CristinaElena99 a întrebat:

Este cineva pe aici care a castigat vreodata ceva din completarea task-urilor online? Eu sunt inscrisa pe un astfel de site si am pana acum 7, 30 dolari in cont. Vreau sa stiu daca, chiar se plateste sau e o pierdere de timp?
Cine vrea sa se inscrie in echipa mea o poate face aici: http://www.viespar.ro/? reff=1d5c2ac083d0215401b0ac36cd93519f

Răspuns Câştigător
| seoproject a răspuns:

De obicei se platesc. Cel mai mult castigi din afiliati, cum ai facut cu link-ul tau. Daca reusesti sa convingi pustani sa dea clickuri sub linkul tau si sa faca treaba, poti face ceva banuti. Oricum, in Romania viata e prea scumpa sa poti trai din asa ceva. In alte tari se traieste si cu un dolar pe zi, acolo poate merge.

1 răspuns:
| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Depinde de websiteul respectiv.Pe unele se castiga, sau daca monezi monede bitcoin si ai un pc special pentru asta vei primi o suma destul de mare de bani pe o moneda bitcoin ca o singura moneda valoreaza 3700 euro aproximativ.