| imStorm3r a întrebat:

Buna, eu vreau sa imi fac un card de debit si singurele mele optiuni sunt dintre BCR si BRD. Oare care este mai buna?
As vrea sa stiu daca una merita mai mult ca alta.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Alege pe cea care este cea mai apropiata de tine! Macar iti va fi confortabil, sa ajungi rapid acolo.
Oricum, ca valoarea, ambele banci sunt la fel.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai ales cele 2 banci cu cele mai mari si cele mai multe comisioane asa ca e irelevant pe care o alegi.

| Andreeush a răspuns:

Alte optiuni nuam ai? Ai putea incerca la raiffaisen

| imStorm3r explică:

Ambele banci sunt in apropierie si sunt singurele disponibile in orasul meu.
Eu unul mi-as fi facut la Transilvania pentru poza custom de pe card, dar este in orasul invecinat. Oare merita sa merg intr-un alt oras pentru cardul meu?