| AnaAreAlune a întrebat:

Exista job-uri pentru elevi in timpul scolii? (Cu exceptia promotiilor) Am 17 ani, invat dimineata si as vrea sa lucrez dupa ore.

Răspuns Câştigător
| Iuliaaxdee a răspuns:

Buna! Cu siguranta există diferite job-uri part time. Cel mai bine ar fi sa te gândesti în ce domeniu anume iti doresti sa lucrezi si sa te duci sa te interesezi mai mult in privinta asta. Depinde de job, nu te poti angaja în orice domeniu part time. Multa bafta!

1 răspuns:
| Andreibbv19 a răspuns:

Poți lucra la profi... Ca lucrător comercial sau casier.
Sau ma poți contacta pe mine prin e mail. Poți câștiga bani online cam 2000 pe luna. Da mi un e mail : andreifurtuna198@yahoo.com
Sau blogul meu..https://cashflow3day.wordpress.com/......de-la-a-z/