| Marck94 a întrebat:

Frizeria merge in sat sau in oras? Care sunt avantaje si dezavantaje? Sincer! Dar tatuaj cosmetic - micropigmentare merge in ziua de azi?

6 răspunsuri:
| Catalina990099 a răspuns:

Frizerie ar merge oriunde, zic eu. Toti oamenii se tund si o sa se tunda, nu ar fi ca si cum asta ar dispărea peste câțiva ani si ar apărea altceva laughing. După părerea mea, mai bine ar merge intr-un oras decât intr -o comuna sau un sat, pentru ca gândește te ca in sat vor veni doar oamenii din zona. În oraș sunt mult mai mulți oameni. Nu cred ca ar veni cineva din oras sa se tunda la sat.
Cat despre micropigmentare bănuiesc că mai putin, e mai costisitor, de face mai rar decât tunsul iar salariile din Romania nu le permit multora serviciul acesta...

| EcceHomo a răspuns (pentru Catalina990099):

Greşeşti,Catalina.Am un prieten care face tatuaje şi micropigmentare, şi nu le mai face față cererilor.S-a mutat în Sadova.big grin

| Catalina990099 a răspuns (pentru EcceHomo):

Poate gresesc. Nu am prieteni care se ocupă cu așa ceva, am spus dupa parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| EcceHomo a răspuns (pentru Marck94):

El din asta trăieşte.Ideea este că a găsit în Sadova o comunitate care îi cumpără serviciile.Şi-au jumulit rumâncele sprâncenele, zice.happy

Răspuns utilizator avertizat