| anonim_4396 a întrebat:

Buna, ieri mama mea a fost la o fabrica ca sa isi depuna cv-ul de angajare si cei din fabrica i-au instalat pe telefon aplicatia NeoBT si mama mea nu prea stie sa umble pe telefon si m-a pus pe mine sa ii fac logare pe aceasta aplicatie si problema e ca la logare imi cere un ID de logare, dar parola stiu ca a primit mesaj de la ei.

Dar nu stiu ce ID sa pun, ma puteti ajuta? Dau funda.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici nu s-a angajat si deja i-a bagat pe gat aplicatia de la banca? Curios!

| Violleta2022 a răspuns:

ID-ul este numele maica-tii, ca si contul bancar tot pe numele ei este facut.

| RoCkKiD a răspuns:

Aplicatia de la BT e printre cele mai idioate aplicatii bancare din Romania.

Ca sa o configurezi, trebuie prima data sa te loghezi in internet banking (https://ib.btrl.ro/BT24/bfo/channel/web/loginframe.jsp?locale=RO), ideal de pe un laptop/pc ca site-ul nu e deloc mobile friendly. De acolo poti sa iti generezi un tolken de activare iar prin SMS o sa iti genereze parola.

| badpanda a răspuns:

Doar cei de la Banca Transilvania pot sa te ajute nu cei de la fabrica.

| badpanda a răspuns (pentru badpanda):

Nici macar nu este angajata ce treaba au aia cu contul ei bancar.

Răspuns utilizator avertizat