| crisrtina16v a întrebat:

Buna imi puteti spune si mie cam care este salariul pentru o bona? funda +votbig grin

Răspuns Câştigător
| Kasandra_7363 a răspuns:

Buna, kiss salariul se negociaza, depinde de profesionalismul bonei, salariul variaza in functie de asteptarile tale, daca o pui sa aiba grija de copil este un salariu, dar daca o mai pui sa faca si altceva acesta va creste. Poate vi intre 300-800 ron. Sper ca te-am ajutat kiss

4 răspunsuri:
| VLΛD a răspuns:

600-800 ron

| iulioara a răspuns:

Eu am o colega de 12 ani cu care sta bona 7 ore pe zi si primeste 1000 de lei

| DanielDaniel_6024 a răspuns:

Matusa mea are bona si plateste 500 euro

| mititicabombonica a răspuns:

Mtusa plateste bona(pentru 3 copii ) 1000 lei saptamanl