| Duygu a întrebat:

Buna, imi puteti spune si mie o agentie de turism din Bucuresti care ofera un salariu destul de bun?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu asa functioneaza realitatea.
In primul rand nu cred ca a trecut cineva prin toate sa iti zica ce salarii sunt.
In al doilea rand daca mie mi-a dat un salariu nu inseamna ca si tie iti da acelasi salariu. Salariile se negociaza in functie de candidat. Cata experienta ai, ce oferi comapniei samd

| sierra1 a răspuns:

Salariul destul de bun îl "negociezi" direct cu angajatorul la interviul la care te cheamă, dacă prezinți interes pentru angajare.