| Fildy6543 a întrebat:

Bună,imi puteti spune un site de incredere de unde pot sa inchiriez un apartament la un pret avantajos?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu recomand prin agenție că dai niște bani frumușei în plus pe care îi poți evita cu ceva răbdare.
eu am găsit chirii foarte ok, la preț bun și direct de la propritari pe olx și publi24. Ar mai fi Romimo sau dacă vrei un site de imobiliare pentru ultima variantă foarte bine pus la punct și actualizat permanent recomand imobiliare.ro

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

Ar mai fi și varianta să cauți chirii pe grupuri de Facebook din orașu tău dar am remarcat că în astfel de grupuri tind să apară doar chiriile scumpe

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Ori apelezi la o agentie imobiliara si nu iti mai faci batai de cap ori la cunoscuti.

| christall a răspuns:

Ar mai fi lajumate.ro, homzz.ro, storia.ro