| Alasia a întrebat:

imi puteti spune va rog de la EMAG se pot cumpara produse in rate?

6 răspunsuri:
| andreea3216 a răspuns:

Se pot cumpara produse in rate fara dobanda daca platesti cu cardul de credit

| iFollowRivers a răspuns:

Dahappy

| nyko06 a răspuns:

Da se pot cumpara, te duci la ei si i-ti dau niste harti cu care te trimite dupa aia la banca, eu nu am luat in rate dar atunci cand am intrebat cum e cu ratele mi-a zis ca dureaza cam o saptamana.

| MonsterEnergy a răspuns:

Da.Adauga un produs in cos, spre exemplu prin raiffeisen prin cu 12, 8, 6,4,2 rate.

| marianasv a răspuns:

Dupa succesul extraordinar de care s-a bucurat prima campanie inceputa in noiembrie anul trecut, va facem de astazi o noua oferta de nerefuzat:

12 rate fara dobanda prin Card Avantaj, pentru orice produs, de orice valoare.

Puteti plati atat online, chiar in momentul plasarii comenzii pe eMAG, cat si in orice showroom din tara. Si da, daca va platiti ratele lunare la scadenta, dobanda nu exista, fiecare rata este egala cu pretul produsului impartit la 12.

| Dreamer22 a răspuns:

Da.

http://info.emag.ro/? action=article&cat_id=007&id=12&lang=