| Laurentziu1234 a întrebat:

Buna, imi trebuie card pentru euro si dolari dar trebuie sa-mi fac 2 carduri?

4 răspunsuri:
| rash17 a răspuns:

Nu ti am inteles prea bine intrebarea dar daca ai un card in RON poti plati si in euro/dolar platind cu cursul pe care banca ta il are

Răspuns utilizator avertizat
| rash17 a răspuns (pentru Laurentziu1234):

Ba se poate, trebuie doar sa vorbesti cu omul de la banca cand iti faci cardul ca sa stie ce tip de cont ai nevoie. banii in € sau $ isi vor schimba valuta automat in ce moneda ai tu contul facut, la cursul bancii respective. Mentionez ca cursul bancilor este putin mai mare decat gasesti pe la exchange uri dim cartier

| win98 a răspuns:

Ai pe buletin dunga rosie?