| phm a întrebat:

In ce credeti ca se merita sa investesti in ziua de azi, in Romania.Ce afacere sa incepi si sa dureze, cu un profit destul de "ok" ? o afacere care sa porneasca mai usor ca pe urma sa se dezvolte?sau altfel...

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Nici o afacere nu porneste usor - prestari servicii - nu investesti doar incasezi

| push2gl a răspuns:

Agricultura, pamantul este ieftin de asta vin strainii si cumpara la noi

| Gabryel98 a răspuns:

O afacere,poate ca suna mai ciudata,ar fi gen cele din USA:o firma de reparari (reconditionari)

Aceasta consta in repararea (reconditionarea) electronicelor si electrocasnicelor, precum si alte obiecte de mobilier!

Poate ca suna foarte ciudat si in primul trimestru nu vei avea cine stie ce profit, poate deloc dar in timp ai sa vezi cum afacerea creste pe fiecare minut ce trece!

{ai nevoie de specialisti ca si angajati}

| Adytzzzuuu a răspuns:

Buna ziua, va pot ajuta eu sa intrati intr-o afacere.Pentru mai multe detalii contactati-ma la ID: adrian_fusion O zi buna!