| anonim_4396 a întrebat:

La Curriculum Vitae pot scrie la Informatii suplimentare:hobby:?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Completezi la informații suplimentare numai dacă angajatorul o cere în mod expres.
Pa, pa.

| GabrielaIoana a răspuns:

Ai putea dar nu te va ajuta. Pune copie dupa diplome si studii mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| LiviuCristy a răspuns:

De obicei la informatii suplimentare pui referintele actele aditionale (copie diplome etc)

| LiviuCristy a răspuns:

Inca ceva, cauta sa completezi cv european in limba romana, poti scoate din el cateva rubrici, este foarte bun si complet

| OMGisBrainiac a răspuns:

Toata lumea face unul standard... in care nu se regasesc...