| Anemona2020 a întrebat:

Buna lume. Credeți ca € va scădea curând? Știți ceva?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Altceva ar trebui sa cada si € dc nu. Leul sa creasca ca e moneda nationala

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca stim. Mintile luminate ale economiei mondiale sunt aici pe TPU.

| johnnny123 a răspuns:

Șșșșșșșș, e și așa prea mare aglomerația pe piața financiară, nu le mai spune și tu ce să facă... Dacă toată lumea shortează se produc dezechilibre majore.

| Hakuouki a răspuns:

Sa cada? In 5 ani cam asa, leul va disparea si vom plati totul cu euro. Deja preturile imobiliarelor si a masinilior sunt numai in euro.

| TristanTzara a răspuns:

Da, man, așa mi-a zis Junker, aseară, când stăteam cu el la o bere.

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Nu

| mitzok a răspuns:

Nu cred

| Banned993218 a răspuns:

Acum cu Brexit-ul ma astept sa creasca pentru ca imediat ce iese Marea Britanie din U.E. lira o sa scada.