| codvoucher a întrebat:

Buna lume,

Noi suntem https://cod-voucher.ro si incercam sa aflam cata lume stie ce este un site de money saving si mai mult de atat cata lume foloseste unul inainte de a face cumparaturi. Deci, cine foloseste astfel de site-uri?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Reclama personala este interzisa pe acest site!
Va rugam sa respectati Termenii si Conditiile de folosire!

| dinaprilie a răspuns:

Buna,
In 2021 eu personal am pretentia ca site-urile de www cum este si al vostru sa fie optimizat pentru telefoane mobile smart. Al vostru nu este. Puteti remedia chestia asta?

| codvoucher explică (pentru dinaprilie):

Buna, site-ul este optimizat pentru mobile, ba chiar are un scor de 99% conform lighthouse, poti sa ne zici ce ai observat?

| Adrian5575 a răspuns:

Nu am folosit.

| codvoucher explică (pentru Adrian5575):

Atunci iti recomandam sa folosesti, poti economisi 20%, 30% la o comanda.