| Cosmetice_Lady's_1970 a întrebat:

m-am inscris de curand pe site-ul de sondaje online Ivox... As vrea sa stiu daca premiile sunt aceleasi in fiecare luna si daca strang 1500 de puncte le pot transforma in bani?
P.S. cam cate sondaje sunt pe luna? in afara de intrebarile zilnice...happy

4 răspunsuri:
| andaa89 a răspuns:

Http://www.clixsense.com/? 4703565 este un site sigur in care castigi bani incet dar sigur. Nu e vrajeala ca si celelalte care iti promit 1000 euro intr-o luna. Aici nu vei castiga atat, dar este un castig sigur, banii se pot scoate dupa doar 2 dolari. Dovezi de plata se gasesc pe forumul site-ului. Bafta!

| andaa89 a răspuns:

Clixsense e un site care chiar plateste, daca doresti sa adaugi buzunarului tau un venit suplimentar inregistreaza-te : http://www.clixsense.com/? 4760603. Ai de facut task-uri, sondaje si click-uri din reclame. La sondaje castigi cam 1 $ pe sondaj, depinde de disponibilitatea lor. Banii ii retragi in Paypal, pe forum sunt adeverinte de plata.

| Alex12302 a răspuns:

Http://awsondaj.com/? ref=107950 pentru inregistrare 10 euro..si deam depinde de tine..succes

| Cosmetice_Lady's_1970 explică:

Explica putin despre ce este vorba... sau daca nu ladyscosmetice31@yahoo.com e adresa mea de net