| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Ma poate ajuta cineva cu un plan de afaceri?batting eyelashes
Va rog frumos! puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| BSwwatch a răspuns:

Are o baza planul?

| Vegetariana a răspuns (pentru BSwwatch):

Da, are! Ma poti ajuta?batting eyelashes

| BSwwatch a răspuns (pentru Vegetariana):

De ce nu? sigur, povesteste-mi despre ce este vorba!

| Vegetariana a răspuns (pentru BSwwatch):

Este vorba despre tema mea la antreprenoriala big grin
Trebuie sa-l termin pana luni, tot!
Eu am lucrat ceva la el dar e foarte incomplet...da-mi un id si-ti trimit ce am lucrat si corectezi tu. Daca vreiwinking

| RoxanaCC a răspuns:

Plan de afaceri in ce domeniu? Vrei referat sau ceva complex ca sa deschizi ceva?

| Vegetariana a răspuns (pentru RoxanaCC):

Este vorba despre tema mea la antreprenoriala big grin

| Ulian_Dany_Ella_1993 a răspuns:

Vrei niste bani in plus? Niciodata nu strica cativa in plus.Nimic mai usor, rezolva task'urile si
ia banii.Conecteaza la acest link'ul si spor la facut bani-> http://www.viespar.ro/? reff=416892e92d0c0a9e18607de688fffe79
.In cel mai scurt timp vei face rost de ceva bani in plus.

| Vegetariana a răspuns (pentru Ulian_Dany_Ella_1993):

Nu, nu vreau bani in plus oh go on pentru aia exista mama si tata.
Am nevoie de un plan de afaceri!winking