| Ionut123987 a întrebat:

Bună! Mama are card la raiffaisen banck. Dacă își descarca aplicația de la banca ca să vadă pur și simplu pe telefon câți bani mai are pe card ii ia ceva comision? Știu ca pentru mesaje banca ia câțiva lei.

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa descarve aplicatia nu costa nimic. Accesul in aplicație insa are un comision lunar la orice banca

| Ionut123987 explică (pentru suntserios):

Am la BT și nu mi-a luat niciodată nimic.

| suntserios a răspuns (pentru Ionut123987):

Mai cauta. Iti ia, de altfel scrie mare comisionul si pe site la ei

https://www.bt24.ro/bt24-mobile-banking-web/

| cfrtobias a răspuns:

Nu ii ia nimic

| cfrtobias a răspuns:

Daca esti chiar curios intri de 2 ori acolo si daca te-ar taxa ar trebui sa apara pentru ce te-a taxat

| Vântulalb a răspuns:

Da, se comisioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se plătește nimic dacă în fiecare lună se fac depuneri de minim 1000 ron în cont. Ce este sub 1000 ron, trebuie achitat comision. Asa mi-a zis mie când am fost sa îmi instalez aplicația. Acum m-am mutat la ING.

| mihaela000ela a răspuns:

Cred ca normal este, ca mama sa mearga la aceasta banca, unde are contul, si sa ceara mai multe explicatii..pentru ca uneori socoteala de pe aici! ...nu se nimereste cu cea din targ ...parafrazand,un pic!

| Ionut123987 explică (pentru mihaela000ela):

Mai degrabă sa sune, ca nu ii permite timpul și nici mijloacele de transport sa se ducă de la noi de la tara în oraș la bancă.

| StefanDrg a răspuns:

5 lei internet banking comisionul. Atat

| dannyel86 a răspuns (pentru StefanDrg):

5 lei pe luna, banuiesc. happy

| StefanDrg a răspuns (pentru dannyel86):

Da pe luna, scuze, am uitat sa mentionez. Am cont la raiffeisan bank de cativa ani