| kryssakiss15 a întrebat:

mereu mi-am dorit sa ajung candva in America, Los Angeles. Nu ar conta unde as sta, atat timp cat ar fi un loc decent. Deci, as vrea si eu sa stiu cat ar costa un bilet dus-intors Bucuresti-Los Angeles si daca mi-ar trebui ceva la mine, gen viza/pasaport. dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| selfie a răspuns:

Eu pana in Canada, in Vancouver care e aproape de Washington platesc intre 1200 si 2000 de euro dus-intors, depinde de sezon.

| VadTot a răspuns (pentru selfie):

Scuza ma..ca te intreb te rog frumos.
Cum ai reusit pentru viza,?
poti detalia.

multumesc!

| kryssakiss15 explică (pentru selfie):

Deci, chiar daca e doar o excursie, iti trebuie viza? Si daca da, cum as putea sa obtin?

| selfie a răspuns (pentru kryssakiss15):

Scuze, n-am citit mai jos ce ai scris de viza. Da, iti trebuie viza in U.S.A. si se obtine destul de greu. Daca vrei sa calatoresti o sa o primesti destul de repede, dar daca hotarasti sa te muti acolo poti sa astepti si 10 ani si sa nu o primesti.