| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am deschis acum jumatate de an cont de student la Raiffaisen, dar nu am fost niciodata sa-mi iau cardul si nu am folosit contul niciodata. As vrea sa imi inchid contul. E adevarat ca cei de la Raiffaisen sunt tepari si cer nu stiu cate comisioane?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cont de administrare, 5 lei pe luna.

| JicaContra a răspuns:

Da, Raiffaisen e in topul celor mai scumpe banci din rrrominica
cer comisioane si pentru plata facturilor, care nu sunt cerute de majoritatea bancilor si de pay-point-uri

| Eireann a răspuns:

Nu sunt tepe, tu ai semnat ca esti de accord cu comisioane, taxe, etc. Daca nu ai citit ce ai semnat si nu ai intrebat atunci nu e vina lor. Cauta contractul si citeste acum de ce e nevoie ca sa inchizi contul.