| Kilgrave a întrebat:

Buna, mi-am deschis un cont de revolut, am urmarit toti pasii cum trebuie insa nu mi-a ajuns cardul de 3 saptamani.
Cand dau pe sectiunea Carduri in aplicatie nu imi apare niciun card, iar cand incerc sa-mi comand un nou card standard (care ar trebui sa fie gratis), ma duce la sectiunea premium umde trebuie sa platesc 30 lei/luna.
Exista vreo modalitate, de a intra in posesia unui card fara sa-mi fac cont nou sau sa platesc?
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai poate intarzie pentru ca este perioada asta cu pandemia. Daca ai dat comanda de el ar trebui sa vina. Nu ai ce sa faci decat sa astepti.

Alta modalitate, pe langa cele platite, nu exista.

| Wr3nch a răspuns:

Intarzie din cauza pandemiei, va ajunge el. Eu am stat aproape o luna dupa al meu.