| AdnanaIoanaaa a întrebat:

Mi-am facut cont Paypal pe 20 decembrie si nici acum nu am primit codul de 4 cifre pentru a confirma cardul bancar. Am bagat toate datele corect, si am verificat periodic contul de la Banca Transilvania si nimic. Am internet banking si nu am primit nici un cod, nu s-a facut nici o tranzactie. Ce ar trebui sa fac? Sa sterg cardul si contul si sa le adaug din nou? Sa imi fac alt cont? Am nevoie de Paypal cat mai repede posibil.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica si folderul SPAM la adresa de email.

| AdnanaIoanaaa explică (pentru anonim_4396):

Eu am nevoie de codul de 4 cifre pe care Paypal il trimite bancii la care am card. Avand internet banking vad toate tranzactiile si nu imi apare nimic de la ei.