| Anonimull23 a întrebat:

Bună. Nu doresc ca întrebarea pe care o pun să fie amuzantă. Doar că aș dori să știu părerea voastră.

La festivaluri, concerte, mai ales dacă cântă "Gașca Zurli" spre exemplu, vin foarte mulți copii.

M am gândit să fac următoarea chestie. Un fel de "afacere".

Costum tip personaj.

Spre exemplu o persoană e îmbrăcată într un costum de mikey mouse.

( poate fi orice alt personaj, albinuță și altele )

Persoana respectivă care e deghizata în acel costum să facă poze cu copii și să poată face poze.

Poza costând 10 lei.

Prețul îl zic ca exemplu.

Ce spuneți de aceasta idee?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti trebuie PFA sau SRL si autorizatie speciala, sa poti face acest lucru.

| Anonimull23 explică (pentru Violleta2022):

Știu și eu aceste lucruri!