| EmyMartin94 a întrebat:

Nu stiti se pot afla convorbirile la orange ce si cu cine am vorbit intr-o anumita data la o anumita ora? As vrea sa stiu deoarece cineva nu ma crede si vreau sa i demonstrez cumva! Vreau doar sa stiu daca as putea face cumva rost de acele convorbiri telefonice! va rog help me...sad

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Numai daca e pe baza de abonament poti cere desfasuratorul...vei primii lista cu apelurile de iesire, nu de intrare.
Iti poti face cont gratuit, si vei avea acces oricand, my account Orange
http://translate.google.ro/....../translate

| Pixel2009 a răspuns:

Buna. Nu ai cum sa faci rost de inregistrarea audio a unei convorbiri... insa unele telefoane iti permit sa inregistrezi ce vorbesti atat tu cat si persoana care te apeleaza / pe care ai apelat`o doar cauta in timpul convorbirii la optiuni pe undeva. Iar daca acea persoana iti e prietena te va crede si fara dovada convorbirilor.

| danut a răspuns:

Problema tine de tipul de telefon pe care il ai, sunt telefoane ce retin toate numerele contactate, ora si data convorbirii (ex. Nokia 6233). Tot odata poti cere factura detailata de la Orange.

| nikol a răspuns:

Poti afla dar probabil trebuie sa platesti ceva ca sa iti dea fisa cu cine si ce ai vorbit.Te duci la Orange ssi ii zici ca vrei desfasuratorul cu convorbirile facute...

| EmyMartin94 explică:

Scuze ca nu am specificat mie imi trebuie inregistrare audio sa se auda vocileeestraight face