| Fiore10 a întrebat:

Nu știu daca am ales bine categoria însă aseară am promovat un anunț pe olx si am plătit cu cardul. Am primit email ca plata s-a realizat cu succes însă anunțul tot nu apare a fi promovat. Care ar putea fi problema? As putea face o plângere sau ceva? Mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| superAndrei a răspuns:

Nu,nu cred ca e o problema! Poate ca dureraza mai mult pana il urca, asteapta pana maine, iar daca nu, contacteaza-i! Dar cred ca pana maine e promovat! Bafta!

1 răspuns:
| Calinescu1720 a răspuns:

Bani care iai trimis sau trimis în contul olx dupa ce sau trimis bani in cont olx vei putea promova anuntul încerci să adaugi din nou anuntul si dupa dai promovare