| AnaClaudia98 a întrebat:

Oare știe cineva, dacă vreau sa ma angajez în alt oraș, trebuie neapărat sa îmi fac flotant? În sensul ca stau la un prieten și nu am flotant și mi-e teama ca nu ma va angaja nimeni fără acest flotant. Știe cineva dacă e absolut necesar și fără nu ma angajează nimeni?

Răspuns Câştigător
| DanielBarbu a răspuns:

Bună. Am avut 4 job-uri în alt oraș față de cel de reședință și nu am avut viză de flotant până anul acesta. Niciunul din angajatori nu s-a uitat la asta și nici în cazul tău nu cred că ar avea de ce să o facă.

Mult succes în căutarea unui nou job!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca il intereseaza pe patron unde stai si cum stai? Vrea doar sa ii muncesti.