| Laurentziu1234 a întrebat:

Buna, pe paypal mi-am bagat cardul dar zice sa-mi activez codul sau dracul stie ce scria ca am uitat. Ce sa fac? De unde activez?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Banca trebuie sa-ti trimita un cod. Eu sunt la BT si mi-au trimis automat codul pe contul de PayPal.

Răspuns utilizator avertizat
| Salontanul a răspuns (pentru Laurentziu1234):

Ala-i exemplu de la PP. Ia legatura cu banca! Telefoane: 0801 010 128, 0264 308 028 sau *8028 (apelabil din retelele mobile Telekom, Vodafone si Orange si reteaua fixa Telekom).