| k800gfcgffddsrhtds a întrebat:

Pe Youtube este un domn care te sfatuieste sa nu iti faci un magazin online in unele conditii...Una din aceste conditii este daca nu stii modelele de business online-dropship, fullfill, private label, stoc furnizor.Eu m-am mai documentat pana acum despre dropshipping, insa nu sunt familiarizat cu celelalte, mi le puteti explica, va rog? Sau sa imi dati niste linkuri la articole referitoare la acestea? Am 17 ani si momentan vreau doar sa ma informez, ca sa stiu daca as putea face ceva micut, de genul, pornind de la anul...

1 răspuns:
| skr1ptu a răspuns:

Ca sa ai un magazin online, inainte de toate iti trebuie un copywriter bun. Fara o descriere buna a produselor, fara un site bine scris nu poti vinde!