| Amalia_Elena_1971 a întrebat:

Pot ridica bani de la servicii precum Moneygram dacă sunt minoră? (17 ani)

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu buletinul.

| anonimg a răspuns:

Da, merge daca ai 17 ani.
"Acte necesare
Act de identitate valabil - Carte de identitate sau Pașaport"

Sursa: https://www.bcr.ro/....../moneygram

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar ai vandut poze nud pe net? laughing

| DonGiani a răspuns:

Mai bine mergi și întreabă, cel mai sigur.

| 28cosmin a răspuns:

Nu există să nu poți ridica banii de la MoneyGram, însă sunt câteva cerințe și anume:
1. Banii să fi fost trimiși pe numele tău și nu pe numele alt cuiva;
2. Să ai la tine un buletin de identitate (C.I) sau cu pașaportul.
Atenție! Ambele să fie valabile, ții se va percepe un comision în funcție de suma pe care ai primit-o prin serviciu MoneyGram.

| Madalin0404 a răspuns:

Da se poate daca ai buletin si banii sunt pusi pe numele tau