| raulihno a întrebat:

Buna! Puteti sa imi dati mai multe detalii despre contul de investitii la brd simfonia? Acei bani pe care mi-i trage in fiecare luna pot sa-i scot cand am nevoie mare de ei? Mi-au facut acest cont cu un credit si de jumate de an s-au strans niste bani. Si peste jumatate de an as vrea sa scot o parte din ei, as putea?

1 răspuns:
| NitaAndreiOVB a răspuns:

Buna! Eu sunt consultant financiar si incerc sa ajut oamenii pe partea de finante. daca vrei ma poti contacta 0754264200, ma informez si iti spun toate detaliile despre ce folosesti si de asemenea putem sa gasim un program investitional mai bun.