| Illuminati2016 a întrebat:

recent m-am portat pe digi (30 ianuarie) si am facut ca factura sa vina prin email,inca nu am primit email, dar am primit un mesaj cum va s-a emis factura cu data scadenta(28 februarie), stie cineva cand trebuie sa platesc sau cand imi va veni emailul cu factura

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Platesti cand primesti factura, nu inainte!

| untu a răspuns:

Poti sa mergi nici o problema la sediul RDS&RCS sa platesti mai devreme factura inregistrata in calculator, chiar daca v-a anuntat prin mesaj (sms) ca trebuie achitat factura! Nu mai astepta factura ca poate intarzie!