| kantorlaurentiu a întrebat:

sambata si duminica se pot primii bani prin transfer bancar de pe un cont pe altu dintr-o alta tara si cate zile ar dura? Multumesc mult.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sambata si duminica nu. Daca trimiti banii in alte zile (de lucru) pot ajunge intr-o ora sau doua.

| darrio2007 a răspuns:

Daca bancile sunt inchise in aceste zile cum crezi ca poti ridica banii? Ti-i da agentul de paza? Nu ai spus nici banca. Putine lucreaza si sambata.Dar nu fac transferuri de bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transferul de bani se face prin telex si dureaza cateva minute.In wekeend insa nu se fac aceste transferuri.